Ceny

Ceny vám budou sděleny individuálně na základě zjištění vašich svatebních plánů, přání a představ. Domluvte si nezávaznou schůzku s našimi svatebními organizátory, při které si o vašich svatebních plánech popovídáme.

Pokud vás zajímá alespoň přibližná celková cena za vaši svatbu, stáhněte si a vyplňte náš dotazník. Označte v něm všechno, o co byste měli zájem, aby pro vás zajistila naše agentura. My vám vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci, kterou vám bezplatně zašleme. Nezapomeňte ale správně vyplnit vaše kontaktní údaje (telefon a e-mail), bez kterých bychom vám kalkulaci nemohli zaslat.Dotazník

Dotazník

Doporučení: V době vyspělých informačních technologií není nic jednoduššího, než si v otázkách cen ověřovat pravdivost toho, co vám agentury nabízí. Těžko byste hledali agenturu, která by riskovala ztrátu klientů tím, že by nabízela nepřiměřeně vysoké ceny. Ale informaci, že jedině dobrá agentura ušetří desítky procent z celkového rozpočtu svatby u jednotlivých služeb, berte s rezervou. Každá práce, každé zboží a každá služba mají svou cenu. Samozřejmě na základě dobrých vztahů mezi agenturou a konkrétním dodavatelem může dojít k ústupkům či kompromisům, které mohou vést i k ušetření peněz. Ale spíše platí pravidlo, že dodavatelé, kteří mohou klientům agentur nabízet slevy v desítkách procent, nabízí svou službu oproti jiným, srovnatelně kvalitním dodavatelům cenově tak nadhodnocenou, že mají prostor slevu poskytnout. V případě výhodných cen a super výhodných slev mějte oči dokořán.