Svatební koordinátor

Svatební koordinátor se dnes stává nedílnou součástí každé svatby. Je to nenápadná, přesto všudypřítomná „dobrá duše“ vaší svatby, která vyřeší každý nečekaný problém a postará se o hladký průběh svatební dne.

Nejužitečnější je svatební koordinátor v první fázi svatebního dne, která začíná od ranních příprav a končí usednutím svatebčanů ke svatební hostině. Naše agentura je ale po domluvě schopna nabídnout také svatebního koordinátora celého svatebního dne, a to včetně koordinace svatební veselice. Seznam činností vyplývajících z potřeb konkrétní svatby se stanovuje individuálně dle přání klientů. Seznam základních a nezbytných činností vám rádi sdělíme.

Je důležité vědět, že organizace svatby a svatební koordinace není to samé. Ovšem v ideálním případě je svatební organizátor a svatební koordinátor jedna a tatáž osoba, která díky organizaci svatebních příprav ví o vaší svatbě úplně všechno a má také čas se s vámi dobře poznat. Svatební koordinace je pak preciznější, přirozenější a osobnější. Naše agentura vám nabízí zkušenosti profesionálních svatebních organizátorů a koordinátorů v jedné osobě. Využijte naší nabídky - sami se přesvědčíte, jak snadné je vyhnout se nevratným chybám a prožít bezstarostný den.

Doporučení: Vybírejte si takového svatebního koordinátora, který bude nejen schopen vám perfektně zkoordinovat svatbu, ale se kterým si budete také obyčejně „lidsky“ rozumět. A hlavně nepodceňujte roli svatebního koordinátora. Pokud je pro vás představa cizího člověka na svatbě nepřijatelná, pak pečlivě rozdělte úkoly týkající se hladkého průběhu svatebního dne mezi své svědky, nejbližší rodinu a přátele. Nedopusťte, abyste svůj velký den trávili řešením problémů místo toho, abyste si jej skutečně užili.