Svatby na hradě

Nabízíme pomoc se zajištěním svatebního obřadu na hradě Helfštýn nebo Hukvaldy. Tyto dva ze tří největších hradů v České republice jsou vyhledávaným místem svatebního obřadu pro svou neokázalost, romantická zákoutí a nádherné exteriéry.

POZOR! Na hradě Helfštýně bude v sezoně 2018 a 2019 probíhat dlouho očekávaná a plánovaná rekonstrukce hradního paláce. Provoz hradu bude tedy omezen. Z tohoto důvodu svatby na tomto krásném hradě nebudou pořádány. Více informací naleznete zde nebo zde.


Oba hrady mají společné, že zde není vybavená obřadní síň a obřad zde musí být pro každou svatbu nachystán zvlášť. Hrady nejsou kvůli svatbám zcela uzavřeny a tak je zapotřebí průběh svatebního obřadu pečlivě připravit a skloubit s běžným chodem hradu. Celý průběh svatebního obřadu na takovém netradičním místě s sebou přináší mnohá úskalí, která nejsou neřešitelná, ale je potřeba o nich předem vědět a připravit se. Proto jsou svatební obřady na těchto hradech s klienty dopředu plánovány. Snoubencům pomáhá svatební konzultant, který je jim od prvního kontaktu k dispozici. Ve svatební den se pak o celou svatbu starají koordinátoři, kteří svatební místo připraví, zajistí hudbu a postarají se o celý průběh svatebního obřadu od příjezdu svatebních aut na smluvené místo až po odjezd z hradu. Zajišťujeme tak klientům maximální servis už v základním balíčku služeb a v den svatby pak s paní matrikářkou garantujeme svatební obřad bez starostí a na úrovni, která odpovídá okamžiku, jež se nedá zopakovat. Zajišťujeme klientům maximální servis a v den svatby pak s paní matrikářkou garantujeme svatební obřad bez starostí a na úrovni, která odpovídá okamžiku, jež se nedá zopakovat.