PŮJČOVNA DEKORACÍ

Milí snoubenci, pokud jste se rozhodli si svatbu zařídit svépomocí, tak jsme pro Vás připravili půjčovnu svatebních dekorací.

Více se dozvíte zde.

DĚTSKÝ KOUTEK SVATEBNÍČEK

Nabízíme vám službu, která v rámci našeho portfolia není „nová“, ale nově ji poskytujeme speciální prostor v rámci našich webových stránek. Na každé svatbě jsou děti a všichni dospělí vždy řeší otázku, jak dětem to dospělácké svatební veselí zpříjemnit a dát i rodičům prostor se pobavit. V naší svatební agentuře si můžete vybrat z těchto možností: Svatebníček mini, Svatebníček maxi a Svatebníček exclusiv.

Více se dozvíte zde.

Zásnuby

Pokud si lámete hlavu, jak požádat svou lásku o ruku (jak jinak než u společné večeře), máme pro vás skvělý tip: přijďte si o tom popovídat s námi! Získáte tak prima vrbu, které můžete všechno říct a my se na to budeme dívat „ženskýma očima“ :) Pomůžeme vám vymyslet tak originální zásnuby, že na to vaše milovaná nikdy nezapomene.

Už teď máme spoustu nápadů, o které se s vámi rády podělíme. Co takhle požádat svou milovanou o ruku uprostřed mraků? Věříme, že v takové atmosféře budete moci slíbit i modré z nebe nebo nabídnout vzdušné zámky a romantika je zaručena. A co takhle neříkat vůbec nic a nechat ji, aby se o vašich plánech dozvěděla z plakátů v tramvaji, z billboardu či letáčků rozdávaných v obchoďáku?

Zavolejte či rovnou přijďte a přesvědčíme vás, že zásnuby mohou být ještě větší emocionální bomba, než samotná svatba :)

VÁŠ SVATEBNÍ MANUÁL

Ať už jsou přípravám svatby věnovány 2 měsíce nebo rok…
Ať už má být svatba jednoduchá nebo náročná…
Ať už je organizována svépomocí nebo s přispěním přátel či agentur…

…všichni si přejeme, aby svatební den dopadl skvěle, bez zbytečných zmatků či zklamání!

Rozumíme vaší touze prožít si celou svou svatbu včetně všech předsvatebních příprav. Dokážeme pochopit názor, že svatební agentura není nezbytná… A přesto si vám dovolíme říct, že máme minimálně stejnou dávku entuziasmu a přitom mnohem více zkušeností. Proto vám nabízíme zbrusu novou službu - „Váš svatební manuál“.

Naše agentura je na trhu již desátým rokem. Za dobu svého působení jsme zorganizovali a zkoordinovali víc jak 450 svateb a společenských akcí. Díky tomu máme mnoho zkušeností, které rádi předáme i vám. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, víme, co vás při organizaci svatby čeká, na co si dát pozor, kde raději nešetřit a kde naopak ušetřit. Chcete si svatbu připravit sami a potřebujete jen poradit, aby byl váš svatební den bez chybičky? Nevíte, kde začít a jak postupovat, ať na nic nezapomenete? Nevíte si rady jen s některou konkrétní službou nebo konkrétní částí svatebních příprav? Nabízíme vám konzultace, které vás nasměrují na dokonalou přípravu vašeho svatebního dne včetně tvorby „svatebního manuálu“.