Reference

Terezko,
moc moc moc děkujeme za Váš servis :-)
Den jsme si užili v klidu a v pohodě - a přesně tak jsme to chtěli.
Všichni hosté byli spokojení a Vy a Vaše kolegyně jste se na tom značně podílely.
Kdybychom se měli rozmýšlet znovu a v situaci, kdy nejsou Vaše služby podmínkou uskutečnění obřadu (jako je tomu v případě Hradu Hukvaldy), určitě bychom Vaše služby využili!
Vy i Vaše kolegyně jste byly moc milé, pohodové, příjemné... Prostě nejlepší :-)
Opravdu děkujeme.

Manželé Neničkovi


Dobrý den paní Hluchníková,
chtěla jsem Vám ještě jednou strašně moc poděkovat za krásnou svatbu-bylo to úplně nejkrásnější, jen to běželo tak rychle, že jsem zapomněla hodit svatební kytici a všechno mám jak v mlze. A ještě jsem chtěla poděkovat Vaši floristce za krásné kytičky, jsou úžasný, nádherný, prostě jsem z celé svatby úplně nadšená. Jinak oslava na druhý den byla taky suprová-všichni se bavili dokonale a nemělo to chybu. Zítra odjedeme na svatební cestu a budeme si pamatovat, že naše svatba byla absolutně nejkrásnější a nejlepší. Strašně moooooooooooc děkujeme.

Srdečně zdraví Jana a Petr


Dobrý den,
moc děkujeme za krásný den, který jste nám připravili na hradě Hukvaldy. Byl to nezapomenutelný zážitek. Nedá se to ani slovy popsat, jak jsme si to užili. Je na co vzpomínat a i pozvaní svatebčané se dodnes ozývají, že se jim to moc líbilo. Olga si na příjmení ještě zvyká. Parkrát měla tendenci podepsat se svým původním příjmením, ale to chce trošku času :-) Jakmile budeme mít fotky, tak se určitě na kafíčko za Vámi stavíme a o všem si popovídáme :-)

S pozdravem a přáním pěkného dne manželé O+L :-)


Náš den "D" byl naprosto jedinečný. Nebylo to splnění našeho snu, bylo to jeho předčení. Moc děkuju všem, kteří s námi tuto radost sdíleli. Největší dík patří samozřejmě našim rodičům, protože bez nich, by se mohl tak krásný den jen těžko zrealizovat. Děkujeme jim za jejich podporu a lásku. Moc děkuji svému manželovi za jeho lásku, starost, pochopení a smysl pro humor. V náš svatební den měl se splněním mého snu moc práce, ale zvládl to báááječně :-D Výzdoba svatby a její koordinace - báječná a jedinečná slečna Irenka Hluchníková z agentury Kopretina. Jejich služby jednoznačně doporučujeme. Ušetří Vám spoustu ale spoustu starostí a práce, za malý peníz :-)

Novomanželé Hulovi
zdroj: www.beremese.cz


Dobrý den, slečno Hluchníková!
ráda bych Vám tímto prostřednictvím ještě jednou mnohokrát chtěla poděkovat za moc krásný a vydařený obřad a samozřejmě zejména za to, ze jste tak strašně moc příjemná a bez Vaší organizace a přítomnosti by to prostě nebylo ono :-)))) Doufám, že se s Vámi ještě někdy setkám, byla bych tomu moc ráda :-) Mějte se krásně :-))

S pozdravem,
Martina Czadernova


Dobrý večer, moc bychom Vám chtěli poděkovat za nádherný svatební den, který jsme díky Vám prožili! Vše bylo naprosto úžasné a pro nás bez chybičky, i to počasí mělo své kouzlo :-) Moc mile jste nás svým jednáním překvapili, setkání s tak milými a příjemnými lidmi člověk bohužel nezažívá každý den!
MOCKRÁT DĚKUJEME!


Dobrý den, paní Hluchníková,
DĚKUJEME za přípravu krásné svatby a za bezstresové období před ní. Vše bylo připraveno přesně podle našich (mých) představ, takže když jsem byla spokojená já, byl spokojený i manžel a ostatní svatebčané byli spokojení také, protože jsme byli spokojeni my 2 :O) Thújky zdobí zahradu, orchideje domácnosti maminek a babiček a kamínky zůstaly nám. Povedla se i svatební oslava s kamarády, kterou jsme měli týden po svatbě na chalupě.

Na kávu přijdeme moc rádi. Děkujeme.
Adéla


Ahojky Irenko :)
opravdu moc děkujeme za nádhernou atmosféru, já si to tam tak neuvědomovala "to kolem", ale když se teď dívám na foto, tak jsem pořád paf:) DÍKY. Květiny taky super luxus no prostě nemělo to chybu. Večírek proběhl úžasně, všichni jsme si to parádně užili. Až budou fotky od fotografa, tak neboj, pošlu. Byla to ta nejkrásnější svatba, jakou jsme si mohli přát. Od začátku do konce. Opravdu, nic bychom neudělali jinak. Já jsem byla jak v pohádce. Slavili jsme do 4 do rána :)
Budu Vás všude doporučovat, protože vše stokrát předčilo mé představy!!!!!

Dana :)


Náš svatební den:
Svatební den jako z pohádky :-)
Výzdoba altánku a hostiny: Velké dík patří Irence Hluchníkové ze svatební agentury Kopretina – Ostrava. Skvělá, příjemná slečna a hlavně se dokáže vcítit do Vašich pocitů a představ. Irenko, máš 1***

Paní Míša Mocková
zdroj: beremese.cz


Náš svatební den byl pro nás naprosto krásný a nezapomenutelný. Proběhl neskutečně pohodově, se spoustou úsměvů, legrace a dojemných okamžiků. Svítilo nám sluníčko, všichni jsme se nasmáli a skvěle se bavili a já byla ten den opravdu šťastná… protože jsem si po sedmi letech brala svého prince… Člověka, který se ke mně celých sedm let chová pořád stejně galantně, pozorně a mile… vše pro mě dělá s tou největší láskou… a proto jsem ta nejšťastnější osůbka na světě, že takto výjimečného člověka po svém boku mám :-). Děkujeme svědkům – našim bráškům, děkujeme za vše maminkám a také všem našim přátelům a rodině, že v náš den byli s námi a udělali nám tak krásnou veselou atmosféru… Svatební kytice + květinová výzdoba tabule – Květiny Lucie (sl. Lucka Bílková) : maximální spokojenost! Kytici jsem měla přesně podle svých představ, výzdoba byla dokonalá.. Svatební agentura (pomoc s organizací, svatební tabule, výzdoba zámecké restaurace) Svatební agentura KOPRETINA : sl. Irenka Hluchníková – obrovská spokojenost! Vše podle našich představ, velmi vstřícné ochotné jednání, sl. Hluchníková je profesionál na svém místě… Byli jsme moc spokojeni… Doporučujeme !!!

Paní Monika Matušková
zdroj : beremese.cz


Dobrý den, paní Hluchníková,
moc děkujeme za cd s fotkami, udělalo nám radost. A ještě jednou děkujeme za naši svatbu, výzdoba měla velký úspěch :-) Oslava se nám vydařila a byl to opravdu perfektní den, který jsme si užili. Škoda, že to není častěji :-) Přejeme vám hodně štěstí do budoucna a hodně spokojených zákazníků, jako jsme byli i my :-) A snad se ještě někdy uvidíme. Posíláme pár fotek ze svatby.

Denisa a Lubo


Ahoj Kopretinko,
CHCI TI ZA VŠE PODĚKOVAT!!!!!!!!!!!!
NEMĚLO TO CHYBU!!!!!!!!!!
VŠEM SE TO LIBILO!!!!!!!!!
A BYLI NADŠENI!!!!!!!!!!!!
:-)

ZATÍM PAPA GABKA


Dobrý den pane Vondráčku,
chtěli bychom Vám velmi poděkovat za trpělivost, se kterou jste s námi spolupracoval. I díky Vám byl náš obřad nezapomenutelný. Proto ještě jednou velké díky za Vaši práci. S pozdravem

manželé Vavrošovi


Dobry den Petře,
ještě jednou Vám děkuji za všechny informace a spoustu času co jste mi věnoval!! :-) Kdybych někdy věděla o někom, kdo má zájem o svatbu ve vašem regionu, ihned doporučím, jelikož Váš přístup a jednání je naprosto výjimečné!!! :-)
Přeji Vám krásny den,

Zdenka Reichertová


Dobrý den, pane Vondráčku,
děkuji za gratulace :-) Svatební den byl pro nás s přítelem moc hezký. Hudba v kostele byla Vaší zásluhou překrásná, všem se moc líbila. Takže ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů (nejen pracovních:-)).

S přátelským pozdravem
Adriana (teď už Homolová)


Dobrý den,
děkujeme za zaslání fotek, které jste pro nás nafotili, jsou moc hezké. A ještě jednou moc děkujeme Vám a panu Vondráčkovi, za přípravu a uskutečnění našeho obřadu. I když se nakonec z důvodu větru obřad uskutečnil na nádvoří, vše bylo super a nám i všem ostatním se moc líbil. Určitě by vše bylo horší, kdyby počasí nepřálo vůbec a celý den "lilo". Ještě se ozveme a pošleme nějaké fotky od naší fotografky.

Děkujeme a přejeme hezký den
Michal a Monika


Dobrý den slečno Ireno,
těší nás, že se náš den Dé tolik líbil. I my jsme maximálně spokojeni, odvedli jste vynikající práci! Škoda že naši přátelé, co teď měli svatbu, jsou až z Prahy a nemohli využít Vašich služeb. Určitě Vás budeme vřele doporučovat.

Tomáš a Peťa


Velice Vás všechny zdravím. Vzpomínáme s Milošem na naši překrásnou svatbu, kterou jste pro nás zajišťovali. Pět let výročí je určitě velký úspěch, za kterým je spousta úsilí. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci i soukromém životě.

Taťána Kadlecová


Dobrý den,
se snoubencem bychom měli vážný zájem o svatební obřad na zámku Hradec nad Moravicí - konkrétně na nádvoří Červeného zámku. O víkendu jsme byli náhodnými svědky příprav na témže místě dle rekvizit Vaší agenturou. Musím říct, že jsme byli opravdu nadšeni. Po vzájemné dohodě s přítelem Vašich služeb určitě využijeme a budeme Vás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!
Monika Klimková


Dobrý den,
mockrát Vám děkuji, že jste mi rychle a ochotně odepsali. Rychlost, spolehlivost a zájem jsou pro mě prioritní. Upřímně: po Vaší odpovědi jsem napsala dalším x agenturám v Praze (jelikož jsem si nevšimla, z jakého kraje jste, chtěla jsem kontaktovat někoho poblíž pro lepší komunikaci.) Ovšem po téměř týdenním čekání mi ani jedna agentura neodpověděla. Sama mám podnik, a vím, že pokud se o něj dobře starám a jako jednu z propagací si vyberu internet, tak stránky či mailovou schránku musím kontrolovat denně. Z toho vyplývá, že všechny agentury, které své stránky nenavštívily a neodepsaly celý týden, jsou pro mně nežádoucí. Termín jsme posunuli a pevně stanovili na 12.09.2009 a to na hradě Křivoklát. Byla by možná spolupráce v Praze? Pokud by naše spolupráce nemohla probíhat v Praze, prosím nemáte pobočku či kontakt na někoho spolehlivého v Praze?

Děkuji moc,
Malčicová


Dobrý den,
za všechno mockrát děkujeme, všem se obřad moc líbil a vy jste byli všem moc sympatičtí. A samozřejmě pokud pojedete do Zlína, určitě se ozvěte, rádi Vás uvidíme.

S pozdravem Knapovi


Dobry den slečno Hluchníková,
oslava v restauraci Hrad proběhla skvěle, ani male Elišce se nechtělo domu tak brzo, jak jsme původně plánovali JS obřadem jsme samozřejmě spokojeni. Nejen my, ale i ostatní byli velice s průběhem spokojeni. Krásné prostředí hradu, romantika, káňata kroužící nad hlavami, dělnici, kteří urychleně vyklidili prostory hradeb JJ krásná hudba… vše probíhalo v klidu, bez stresu. Důležité pro pohodu bylo i to, ze zástupci vaší agentury byli velice sympatičtí J přijemní a zhruba stejného věku jako my, takže atmosféra byla opravdu přátelská, uvolněná. Moc děkujeme za tu „rýži“, když jsme vycházeli z Dubové komnaty J to jsme nečekali. Určitě vám to rádi i s úroky vrátíme na vaší svatbě !!!! :-)

Mějte se krásně a těšíme se na vaši svatbu.
P&P


Dobrý den,
máte pravdu, vzhledem k Vašemu sídlu v Ostravě by asi byla komunikace na takovou vzdálenost příliš komplikovaná. Nicméně máte velmi dobrou reputaci, protože já jsem Vás oslovila na základě doporučení známé, pro kterou nyní připravujete výzdobu a která je opravdu nadšená. Děkuji Vám za nabídku a přeji mnoho zdaru v další činnosti.

Hezký den
Martina


Dobrý den,
dne 8. 8. 2008 se na hradě Sovinci konala svatba pod Vaší záštitou. Jako nevěstina svědkyně Vám tímto chci moc poděkovat za dokonalou práci. Slečna/paní koordinátorka byla skvělá. Měla to perfektně nachystané a mě, jako hodně nervóznímu svědkovi, dodávala síly a úsměv... Nevěsta s ženichem byli naprosto spokojení. Moc se jim to líbilo. I svatebčané byli nadšení. Celkově se svatba moc povedla. Všichni to přežili ve zdraví. Takže ještě jednou moc velké díky za splnění vysněného přání nevěsty. Přeji Vám hodně takto spokojených svateb. Děkuji a mějte se krásně.

Hana Drozdová


Dobrý den slečno Hluchníková,
chtěla jsem poděkovat za nááádhernou výzdobu altánu, bylo to moc pěkné, počasí se nakonec na fotky taky umoudřilo takže spokojenost :-) I pan starosta vás velmi chválil. Ještě jsem chtěla pochválit za PERFEKTNI koordinaci obřadu, opravdu jsem si to užila, mělo to řád, úroveň, atmosféru......vdávala bych se znovu :-))))))

Pěkný den přeje
Pavla


Dobré ráno, slečno Ireno,
konečně jsem se po svatbě trochu rozkoukala, začínám se postupně dostávat zpět do "běžného" života a zvykat si na to, že jsem už vdaná paní :-) Obřad jsme nakonec měli uvnitř kvůli obavě z nepřízně počasí, ale to nemění nic na tom, že svatba byla naprosto dokonalá. Vše proběhlo podle plánu, žádné drama se nekonalo a především bych chtěla poděkovat vašim kolegům koordinátorům. Byli strašně milí a vstřícní a obřad se vším všudy připravili přesně podle našich představ!!! Škoda, že jste tam nebyla, opravdu jsme si to užili. Vlastně se nám vydařil celý svatební den, všichni hosté nám po svatbě volali a chválili celou svatbu, hudbu, jídlo, prostě a jednoduše nejen my, ale všichni okolo nás si to maximálně užili. Na závěr jsme dokonce měli (díky mé úžasné svědkyni Haničce) nádherný ohňostroj, který jsem celý probrečela :o). S manželem jsme se shodli, že tento den byl opravdu tím Nejšťastnějším dnem našeho dosavadního společného života. Ještě jednou Vám všem v Kopretině děkujeme a přejeme Vám mnoho a mnoho spokojených párů, ke kterým my se určitě řadíme. Byli jste skvělí!!!!!!!

Hodně štěstí Vám přejí
novomanželé Suchánkovi


Dobré ráno slečno Moniko,
tak to máme za sebou a já Vám musím ještě jednou poděkovat. Díky výborné organizaci proběhlo vše naprosto v pořádku, bez jediné chybičky. Hudba byla super, hrad, výzdoba, nálada, počasí,…Vše klaplo, jak mělo. Bohužel těch vjemů bylo najednou tolik, že jsem je nestihla všechny pořádně vnímat a mrzí mě, že to vše uteklo tak strašně rychle. A to jsme na hradě strávili skoro dvě hodiny! J Mám pocit, že jsem to snad víc prožívala, když jsme to spolu vše plánovaly. Ale od toho máme fotky a video, které tu slavnostní atmosféru a náladu dovedou kdykoliv znovu navodit. Naše velké díky patří ale i Lucii, všechny květiny byly naprosto perfektní, dokonale krásné do posledního lístečku. Škoda jen, že musely uvadnout. Prosím, poděkujte za nás i smyčcovému kvartetu. Měli mezi svatebčany obrovský ohlas.

S pozdravem
Marta Koudelná


Dobré odpoledne, slečno Ireno,
moc Vám s Oliverem děkujeme, a samozřejmě celé Kopretině a slečně Monice, za náš báječný den. Opravdu to lepší už být nemohlo. Máme spoustu krásných fotek, ani déšť nám to nemohl pokazit. Opravdu jsme si to oba moc užili, a také všichni naši známí a samozřejmě rodiny. Většina našich hostů řekla, ze to byla nejlepší svatba, na které byli, což pro nás byla obrovská pocta :-)

Přeji hezký zbytek dne a hodně štěstí se svatbami
Pavla


Svatba byla výborná! Užili jsme si ji. Helfštýn se všem líbil a i „objížděči“ svateb uznali, že byli na nejhezčí svatbě svého dosavadního života. A to jsou již ženatí… Výzdoba byla nádherná, krásně to s námi ladilo. Počasí vůbec nekomentuji, prostě nádhera! Chtěla jsem Vám moc poděkovat, byli jsme opravdu spojení.

Jana a Miloš


Ahoj Ireno,
v den, kdy jsme se s manželem rozhodli spojit své životy navždy, jsme už věděli, že naše svatba musí být dokonalá a perfektní. Shodli jsme se proto na názoru, že budeme muset využít služby a spolupráci svatební agentury. Přes prvotní obavy a nedůvěru jsme se rozhodli pro výběr agentury ostravské a díky úrovni Tvých webových stránek pak konkrétně pro agenturu Kopretina. Už z průběhu návštěv nám bylo jasné, že náš výběr byl správný. O to víc jsme se o tom přesvědčili o svatebním dni a nejvíce v momentě, kdy všechny emoce odezněly a my jsme vše znovu a znovu probírali, hodnotili...

Přesne jsi splnila požadavky, které jsme na Tebe "hodili", a co víc, v mnohém jsi naše očekávání předčila. Svatební den jsme si užívali bez stresu, obav a hádek, a přitom vše hladce a bez problemů proběhlo dle našich představ. Navíc díky srdečnému přístupu, příjemnému jednání a humoru, který vše zlehčil a uvolnil, jsme se během mnoha návštěv sblížili a stali se z nás dobří přátelé. Děkujeme za veškerou snahu, precizní práci a dokonalou organizaci i koordinaci naší svatby.

Novomanželé Zdráhalovi


Stejně jako mnoho manažerů starajících se o spokojený život našich klientů a spolupracovníků jsme na svůj osobní život měli velmi málo času. Většina společných akcí byla připravována na poslední chvíli a pod stresem, byť jsme si na to časem zvykli a možná nám to i vyhovovalo. O to důležitější byl vždy dobrý výběr společnosti, která měla zajistit něco, co nebylo v našich silách. Dávno jsme si ověřili, že neprofesionální společnost/pracovník napáchá více škody než užitku. A proto, jakmile jsme se rozhodli vstoupit do svazku manželského, nehodlali jsme ponechat nic náhodě. Jasnou věcí byla od počátku spolupráce s profesionální svatební agenturou.

Naše představa byla jasná a slogan: "Nechte se pozvat na svoji svatbu" nás utvrdil v tom, že jsme na správná adrese. Od spousty kamarádů, kteří již měli svůj svatební den za sebou, jsme slýchávali zkušenosti, že si svoji svatbu vůbec neužili a to jsme my nechtěli. Chtěli jsme prožít ten nejlepší den našeho dosavadního soužití a nastartovat tak další etapu společného života. Dále jsme museli vyřešit ještě jednu komplikaci. Oba žijeme a pracujeme v Ostravě, ale svatební den jsme chtěli prožít v Kroměříži, která má velmi krásnou obřadní místnost, přilehlé zámecké zahrady perfektně se hodící k pořízení svatebních fotografií a žije zde téměř polovina obou našich rodin. Dalším důvodem pro volbu agentury bylo relativně větší množství svatebčanů a několik malých dětí, které bylo nutné o všem informovat a zorganizovat. Jsme velmi rádi, že jsme se obrátili na svatební agenturu Kopretina, která vše perfektně zvládla a nám se splnil sen o bezstarostném, romantickém a do posledních maličkostí promyšleném a naplánovaném svatebním dnu dle našich představ. Vše navazovalo jak mělo, na nic a na nikoho se nezapomnělo a předem připravené společenské „hry“ nás i naše přátele dokáží pobavit i dnes.

Ještě jednou díky za všechno.
Vaši novomanželé Procházkovi


Dear Irena I would like to thank you on behalf of my wife, Pavla and myself for all the work and effort you have put into organising what can only be described as our amazing wedding. I was pleasantly suprised at how professional and super-efficient you have acted throughout the whole time you were organising our wedding.

Coming from England and maybe being a little bit spoilt for choice in London, we expected alot and I could sincerely not fault any aspect of the wedding on the day. Everyone knew exactly what was expected from them from the minute they arrived at the venue of our wedding. Overall I think you can feel proud of your work and those people who helped you on the day e.g. the Translator, Eva and the Florist, Lucie whom were also both outstanding at performing their tasks. I am going to end off by wishing you all the best for the future and I hope you go from strength to strength. I will be happy to recommend you to all future clients and I will not hesitate to act as a reference to any future clients if you so may require.

All the best,
Mr George Norval


Srdečně Vás a Vašeho kolegu zdravím do Ostravy. Dovolte, abych Vám touto formou poděkovala za hosty, kteří u nás byli ubytovaní a měli u nás svatbu. Vaše jednání a zajištění akce bylo velmi profesionální a můžeme Vám zodpovědně poděkovat za Váš přístup a obětavost s jakou jste akci řídili. Velmi děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů a hodně úspěchů ve Vaší práci.

S úctou Etelka Buriánková


Chtěla bych Vám aspoň touto cestou poděkovat za vše. Byla jsem strašně moooooooooooooc spokojená.. Kytičky byly úžasné. Samozřejmě nic nemělo chybu. Velký dík patří také slečně Lucii, Vašemu kolegovi a všem, kdo Vám pomáhal. DÍKY MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC :o)

Katka Bijová


Chceme vám ještě jednou oba poděkovat za přípravu naší svatby. Ten den pro nás byl naprosto dokonalý, vše bylo podle našich představ a přání. Shodli jsme se, že jsme při obřadu necítili ani jeden nervozitu, naopak jsme byli klidní, příjemně naladění a jen jsme si všechno užívali. Když jsme tam přijeli, z dálky hrála hudba a všichni šli směrem k místu obřadu… ten okamžik patří k nejsilnějším. Stáli jsme tam s Petrem a opravdu se hrozně těšili, až dojdeme pod slavobránu. Byla to nádhera. A to také díky vám. Moc děkujeme vám i hudebníkům.

Byla to příjemná spolupráce.
Markéta Antoníčková


Ještě jedenkrát za Vše moc děkujeme!!! Byli jsme s Vámi moc spokojeni a svatba se nám moc líbíla!!!

Krotilovi