DĚTSKÝ KOUTEK SVATEBNÍČEK

Nabízíme vám službu, která v rámci našeho portfolia není „nová“, ale nově ji poskytujeme speciální prostor v rámci našich webových stránek. Na každé svatbě jsou děti a všichni dospělí vždy řeší otázku, jak dětem to dospělácké svatební veselí zpříjemnit a dát i rodičům prostor se pobavit. V naší svatební agentuře si můžete vybrat z těchto možností:

Svatebníček mini

Po domluvě vyhradíme prostor, do kterého zapůjčíme: dětský stoleček a židličky, karimatky, polštářky, deky, plyšáky, stavebnice, kostky, papíry, omalovánky, pastelky, fixy, švihadla, míče, malý stan (pokud to prostor dovolí), apod.

Svatebníček maxi

Hračkami vybavíme předem domluvený prostor (viz. svatebníček mini) a navíc poskytneme 1 – 2 tety, které děti hlídají, hrají si s nimi, malují a snaží se je zabavit tak, aby rodiče měli co nejvíce prostoru pro vlastní zábavu.

Svatebníček exclusiv

Svatebníček exclusiv vyžaduje, aby restaurace, kde probíhá svatební veselice, disponovala samostatným prostorem nejlépe v bezprostřední blízkosti sálu pro svatební hostinu. Kromě hraček, které Vašim dětem zapůjčíme, poskytneme 2 a více tet (dle počtu dětí a věkového rozpětí), které se dětem aktivně věnují. Kromě toho, že si s nimi hrají, mají pro ně připravené soutěže a hry, vymýšlí jim vlastní program (dětskou diskotéku, výrobu dárků pro novomanžele, secvičení tanečního nebo pěveckého vystoupení pro novomanžele a rodiče, apod.) a hlídají pitný režim.

Všechny naše tety mají především krásný vztah k dětem. Je pro nás ale také důležité, aby měla minimálně jedna z nich pedagogické vzdělání, praktické zkušenosti v péči o děti, základy první pomoci, zdravotní průkaz, apod.

Po domluvě jsme schopni obohatit Svatebníček také o další atrakce, např. skákací hrad, bazén s kuličkami, prolézačky, klauny, dílničky, apod.

Doporučení: Pokud plánujete svatbu, na které bude i hodně dětí, určitě se dětem o program postarejte. Víme přesně, kdo si pak vaši svatbu užije nejvíce. Úplně všichni!